Kalkulator remontu

Blog

Twoja baza wiedzy i inspiracji

3 najgorsze momenty na budowie — jak sobie z nimi poradzić?

Decyzja zapadła — „robimy remont domu”! Na samym początku czujesz ekscytację, masz mnóstwo zapisanych inspiracji i już nie możesz doczekać się, kiedy wkroczy ekipa budowlana i zacznie się dziać. Jednak im dalej w las, tym bardziej ekscytacja ustępuje, problemy się piętrzą, a ilość decyzji przytłacza i odbiera całą radość z nadchodzących zmian.

czytaj dalej

5 genialnych patentów do kuchni

Często bywa nazywana sercem domu. Przygotowujemy w niej posiłki, rozmawiamy, spotykamy się z domownikami, pijemy wspólną kawę… W kuchni dzieje się naprawdę wiele i faktycznie spędzamy w niej mnóstwo czasu, szczególnie kiedy lubimy gotować i robimy to na co dzień. Przygotowywanie posiłków to czynność, która wymaga sprytnych, ergonomicznych patentów, pozwalających na optymalizację czasu, ograniczenie bałaganu i możliwość szybkiego znajdowania potrzebnych składników oraz sprzętów. Funkcjonalne rozwiązania w kuchni i zaprojektowanie jej w sposób umożliwiający wygodną pracę jest więc bardzo ważne.

czytaj dalej

Zasady ergonomii w łazience

Podczas planowania aranżacji łazienki, istotne jest skupienie nie tylko na aspektach estetycznych, ale także na funkcjonalności i komforcie dla wszystkich domowników. Mimo że łazienka to zazwyczaj niewielkie pomieszczenie, możliwe jest zastosowanie zasad ergonomii, które przyczynią się do wygodniejszego użytkowania. W dzisiejszym artykule omówię sposoby dostosowania projektu łazienki do potrzeb różnych członków rodziny oraz harmonizacji wymagań projektowych z rzeczywistością użytkowania.

czytaj dalej

Jak zaprojektować wnętrze szafy?

Czy marzysz o idealnie zorganizowanej szafie, która ułatwi Ci codzienne poranne przygotowania? W tym artykule podzielę się z Tobą praktycznymi wskazówkami, które pomogą Ci zaprojektować funkcjonalne i estetyczne wnętrze szafy!

czytaj dalej

Odkryj różnorodność frontów mebli na zamówienie — Wybierz styl, który pasuje do Twojego wnętrza!

Zastanawiasz się, jak nadać swoim meblom na zamówienie wyjątkowy wygląd i styl? Kluczem do osiągnięcia niepowtarzalnego designu jest wybór odpowiedniego rodzaju frontów mebli. Dzięki szerokiemu spektrum dostępnych opcji masz możliwość dopasowania mebli do swoich preferencji oraz do swojego budżetu. W tym artykule przedstawię różnorodność frontów mebli na zamówienie, aby pomóc Ci podjąć właściwą decyzję i stworzyć idealne meble dla swojego domu.

czytaj dalej

Jeszcze nie wybrałaś /-eś wymarzonego mieszkania?

Pobierz darmową checklistę do uzupełnienia i bądź przygotowana(-y) na mądry, świadomy i dobry wybór swojego miejsca na ziemi.