Kalkulator remontu

Współpraca

Aplikacja ilekosztujeremont.pl powstała na bazie mojego autorskiego algorytmu po to, aby moi klienci a jak się później okazało i inne osoby indywidualnie wykańczające swoje mieszkania i domy mieli możliwość sprawdzenia szacunkowego kosztu remontu.
HG0A8375

Współpraca

Wszystkie dane, które wprowadzam do algorytmu pochodzą z rynku i wybierając je bazuje na swoim wieloletnim doświadczeniu. Do tej pory udało mi się zaprosić do tego projektu marki, które dają moim klientom pewność, że zakupy u nich zrealizowane będą w najlepszym stosunku ceny do jakości. Ten rodzaj współpracy ma dla mnie i dla użytkowników bardzo duże znaczenie, bo upraszcza cały proces remontu a mi daje gwarancje, że każdy kto kupi listę wyposażenia i skorzysta z polecanych przeze mnie kontaktów będzie zadowolony.

Maxfliz

dystrybutor bogatej oferty mebli oraz produktów wyposażenia wnętrz, odważnie przełamuje konwencje architektury mieszkaniowej. Przyciąga grą kontrastów kompozycji, balansując pomiędzy tym co klasyczne a nowoczesne.

LePukka

wygodny sklep online z showroomem w Warszawie, gdzie znajduję najwięcej opcji designerskich mebli i lamp w zróżnicowanej cenie. To stąd pochodzi wiele produktów do moich quizów drogo vs. tanio, które są cykliczną zabawą na platformie Przyjaciółki Projektantki na Instagramie.

Meblopłyt

niezawodna, rodzinna i ultra dokładna stolarnia z Garwolina, która zrealizuje każdy projekt kuchni czy zabudowy na wymiar w całej Polsce, a dla użytkowników aplikacji gwarantuje priorytetowe realizacje.

Frontea

nowa marka frontów do gotowych mebli IKEA, która idealnie wpisuje się w trendy stylistykę i co ważniejsze zapewnia nam udaną realizację w korzystnej cenie.

GLOBALO

polska marka cichych i wydajnych okapów kuchennych, obecna na rynku od 2001 roku

Selsey

jedna z większych stron internetowych, na której jest ogromny wybór mebli i dodatków w różnych wariantach cenowych.

Ostatnie realizacje

Chcesz zostać partnerem?

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

twoje dane
wiadomość

Jeszcze nie wybrałaś /-eś wymarzonego mieszkania?

Pobierz darmową checklistę do uzupełnienia i bądź przygotowana(-y) na mądry, świadomy i dobry wybór swojego miejsca na ziemi.