Kalkulator remontu

Czy kalkulator “Ile kosztuje remont?” liczy koszt prac wykończeniowych?

Nie, kalkulator oblicza szacunkowy koszt zakupu mebli i materiałów wykończeniowych. Nie oblicza również kosztu materiałów budowlanych.

Jak kupić personalizowaną listę zakupów?

Aby zakupić personalizowaną listę zakupów należy zacząć od wykonania kalkulacji. Dopiero po przejściu wszystkich kroków i wpisaniu adresu e-mail dostaje się wiadomość z dedykowanym linkiem, po kliknięciu w który przechodzisz do modułu płatności. Ta ścieżka zapewnia Ci, że zakupiona lista jest dedykowana Twoim wyborom i preferencjom.

Czy można wielokrotnie wykonywać kalkulacje?

Zdecydowanie tak i trochę o to tutaj chodzi. Przed zakupem mieszkania, przed zleceniem projektu czy właśnie przed zakupem personalizowane listy zakupów możesz wielokrotnie zmieniać dane w kalkulatorze, aby sprawdzić różne opcje wykończenie swojego wnętrza. Możesz zmieniać styl, standard wykończenia i wielkość pomieszczeń.

Które meble i materiały wykończeniowe są brane pod uwagę w kalkulacji?

W algorytmie kalkulator liczy szacunkowy koszt zakupu mebli i materiałów wykończeniowych w pełnym zakresie jaki jest potrzebny do realizacji remontu od stanu deweloperskiego. Oznacza to, że na liście zakupów dla pomieszczenia łazienki znajdują się wszystkie potrzebne sprzęty łazienkowe, w tym syfony, korki, grzejnik oraz materiały takie jak płytki ścienne i podłogowe oraz meble i dodatki np. szafka pod umywalkę, umywalka, lampy, lustro, uchwyt na papier czy dywanik łazienkowy.

Czy w kalkulacjach brane są pod uwagę takie elementy jak sprzed audio-video lub instalacja inteligentnego domu?

Ze względu na bardzo dużą rozpiętość cenową oraz preferencje moich klientów sprzęt taki jak TV, głośniki czy instalacje inteligentnego domu nie są brane pod uwagę w szacowaniu kosztu zakupu mebli i materiałów wykończeniowych.

Jeszcze nie wybrałaś /-eś wymarzonego mieszkania?

Pobierz darmową checklistę do uzupełnienia i bądź przygotowana(-y) na mądry, świadomy i dobry wybór swojego miejsca na ziemi.