Kalkulator remontu

Projekt indywidualny

Zakres projektu indywidualnego

Projekt online

Indywidualne podejście. 

Bazujemy na stylu i standardzie, jaki wybrałeś w kalkulatorze, ale podczas współpracy masz możliwość dostosowania projektu do własnych potrzeb i gustu. Stworzone wnętrze będzie „szyte na miarę”. Doradzimy, jak najlepiej wykorzystać Twoją przestrzeń.

Profesjonalnie. 

Korzystasz z wiedzy i doświadczenia architektki wnętrz Ewy Dyda-Nowakowskiej, która nadzoruje prace nad Twoim projektem. Dostajesz pakiet rysunków dokumentacji technicznej, dzięki któremu realizacja remontu przebiegnie bez stresu. 

Bez zaskoczenia. 

Zobaczysz swoje wnętrze na fotorealistycznej wizualizacji przygotowanej dla każdego pomieszczenia. Zaskoczeniem nie będzie też kwota zakupu mebli i materiałów, bo nie przekroczysz tej obliczonej w kalkulatorze. 

Najłatwiej, jak się da. 

Zaraz po uzupełnieniu kroków w Kalkulatorze dostajesz wycenę projektu i klikając link w wiadomości e-mail możesz rezerwujesz termin współpracy. Otrzymasz również pakiet startowy z instrukcją dokonania pomiarów i zestaw pytań dotyczący Twoich osobistych preferencji użytkowych.

Dla kogo?

Co zawiera projekt?

Jak wygląda współpraca po rezerwacji terminu ?

Zadowoleni klienci

Opłaty

Wnosząc opłatę rezerwacyjną decydujesz się na akceptację REGULAMINU współpracy, który określa zakres i harmonogram płatności za projekt.

Płatności za projekt podzielone są na 4 raty: 

– 25% opłata rezerwacyjna

– 25% opłata przed przystąpieniem do wykonania ETAPU I (wizualizacje) 

– 25% opłata przed przystąpieniem do wykonania ETAPU II (dokumentacja techniczna) 

– 25% opłata przed przystąpieniem do wykonania ETAPU III (indywidualna lista zakupów) 

Każdorazowo przed przystąpieniem do realizacji kolejnego etapu dostaniesz wiadomość e-mail z linkiem do płatności online a zadania z Etapu, którego płatność dotyczy będą rozpoczęte natychmiastowo po zaksięgowaniu płatności.

Na realizację każdego etapu Projektant ma 5-10 dni roboczych. 

Jeszcze nie wybrałaś /-eś wymarzonego mieszkania?

Pobierz darmową checklistę do uzupełnienia i bądź przygotowana(-y) na mądry, świadomy i dobry wybór swojego miejsca na ziemi.