Kalkulator remontu

Czy kalkulator podaje prawidłową wartość kosztów?

Nie musisz owijać w bawełnę, na pewno przeszło Ci przez myśl wiele wątpliwości co do zasadności zastosowanego algorytmu w kalkulatorze, który oblicza szacunkowy koszt zakupu mebli i wyposażenia. Ba… sama miewam stres, gdy zgłaszają się do mnie klienci, którzy kupili listy wyposażenia i realizują remont mieszkania wg wytycznych.
Ale szczęśliwie i z dumą mogę przedstawić Wam kolejny dowód na to, że KALKULATOR DZIAŁA. I nie myli się przy obliczaniu kwoty na zakup mebli i materiałów.

Obliczenia na przykładzie realizowanego projektu

Pokażę Ci wyniki na przykładzie jednego z realizowanych projektów indywidualnych. Klienci wybrali styl „Przytulne Scandi” w standardzie Premium dla pomieszczenia łazienki i Basic dla kuchni i salonu oraz hallu. Po wpisaniu powierzchni i typów pomieszczeń kalkulator podał kwotę 76 651,84 zł.

Podczas projektu jako ostatni etap współpracy powstaje szczegółowa lista z podziałem na priorytety. Jest to uporządkowana i posegregowana lista z podziałem na to, co kiedy trzeba kupić.

Na liście znalazły się wszystkie potrzebne materiały, meble, dodatki i dekoracje. Co więcej, są tam już podane dobre ilości wraz z zapasami i rabatami jakie nasi partnerzy przyznają naszym klientom. Pokażę Wam, ile wyszło w tym przypadku.

Kwota na pełnej, gotowej liście wyposażenia dla tego konkretnego projektu to 77 147, 02 zł. Tak więc różnica między tym, co obliczył algorytm a tym, ile Klienci faktycznie wydadzą na remont wynosi MNIEJ NIŻ 1%.

Nie będę się już rozpisywać – sama byłam w szoku i wiem, że to nie będzie pewnie zasada, która sprawdza się w każdym przypadku. Ja budując aplikację i kalkulator zakładałam i myślałam, że idealnie by było jakby margines błędu wynosił 10-15%. A ten przypadek jest już kolejnym dowodem na to, że obliczona kwota jest bardzo bliska realnym wydatkom i można na kalkulatorze polegać tworząc własny budżet na remont.

Zachęcam Cię do skorzystania z kalkulatora. Masz nieograniczoną ilość darmowego sprawdzania kosztów według preferowanego stylu czy standardu wykończenia. Style do wyboru w kalkulatorze:

  • Jasny Minimal
  • Klasyczny Glam
  • Przytulne Scandi
  • Cozy Loft

Standard: Basic lub Premium

Możesz dowolnie miksować style i standardy w jednym projekcie. Sprawdź już dziś ile wynosi szacunkowy koszt zakupu wyposażenia i materiałów dla Twojego projektu. Po uzupełnieniu kalkulatora masz możliwość zakupy spersonalizowanej listy zakupowej oraz projektu online.

Powiązane artykuły

TRENDY WE WNĘTRZACH

Istnieją dwie grupy trendów wnętrzarskich. Pierwsze charakteryzują się tym, że są długotrwałe i zostaną z nami przez dłużej niż jeden sezon.

czytaj dalej

ILE KOSZTUJE REMONT CZ.1

Czyli podsumowanie cyklu, który pojawiał się regularnie na moim Instagramie, aby obalać mity i przedstawiać fakty, związane z przygotowywaniem budżetu remontowego.

czytaj dalej

Jeszcze nie wybrałaś /-eś wymarzonego mieszkania?

Pobierz darmową checklistę do uzupełnienia i bądź przygotowana(-y) na mądry, świadomy i dobry wybór swojego miejsca na ziemi.